פאות טבעיות לגברים ולנשים

4.3
(11)

כיום, במאה ה21 ישנו מגוון רחב של פאות טבעיות אשר עשויות משיער טבעי בצורה כה מדויקת שקשה עד בלתי אפשרי להבחין האם מדובר בשיער אמיתי או בפאה. הפתרון של פאות טבעיות מתאים מאוד לנשים וגברים אשר סובלים מנשירת שיער קיצונית והתקרחות ואינם מעוניינים בניתוחים כירורגים ולבצע החלטות גורליות בגופם כגון הדמיית שיער או השתלת שיער.

פאות טבעיות לגברים

גברים בישראל נוטים לאבד את שיערם בסביבות שנות השלושים לחייהם. ובמקרים לא מבוטלים, אף בשנות ה20 לחייהם, לאחר הצבא. בדרך כלל נשירת שיער אצל גברים זהו תהליך של נשירה תורשתית הנובעת מסיבות גנטיות. אך כיום ניתן פשוט להסתיר את הקרחת בצורה פשוטה מאוד! על ידי התאמה מדוייקת של פאה טבעית ואיכותית תחזירו את רעמת האריה שוב אל ראשכם.

פאות טבעיות לגברים, יכולות להיות פאות משיער קצר, שיער ארוך ואפילו רעמה. רצוי לבחור את הפאה בהתאם לתספורת הקבועה ולמראה השיער הטבעי לפני שנשר, זכרו המטרה שיראה טבעי כמה שיותר.

כאשר הולכים למקום מקצועי המתמחה בפאות טבעיות לגברים תהיו בטוחים שהם יתאימו לכם את הפאה בדיוק למבנה הפנים ולצבע המתאים עבורכם על פי בקשתכם. מאחר ומדובר בפאה  משיער טבעי, יהייה קשה מאוד לסביבה להבחין האם מדובר בשיער אמיתי טבעי או בפאה, שלמעשה היא גם עשויה משיער אמיתי.

פאות טבעיות לנשים

פאות טבעיות לנשים

בעוד אצל גברים קרחת נחשבת לדבר שגרתי ויש החושבים שזה אפילו סקסי. נשירת שיער אצל נשים ואף קרחת זהו אינו דבר שמקובל בחברה ואף עלול להוביל לאובדן הביטחון העצמי והסתרת השיער באמצעות כובעים.

לכן, פאות טבעיות לנשים מהוות פתרון מצוין עבור נשים הסובלות מנשירת שיער קיצונית ומהתקרחות.
חשוב לציין כי את הפאה ניתן לבחור בהתאם לצבע השיער הטבעי ובהתאם לתסרוקת הקבועה.

כאשר מזמינים פאה במקום מקצועי המתמחה בפאות טבעיות לנשים תהיו בטוחות שנעשית התאמה מדויקת למבנה ראשכן וכי הפאה תראה טבעית לכן ולסביבה שלכן. מאחר ומדובר בפאות טבעיות העשויות משיער טבעי, ניתן להזמין אותה בהתאם לגוון הצבע ובהתאם לסוג השיער, וכמובן שניתן להיכנס איתה לים, לבריכה ולמקלחת.
אתן לא תרגישו בהבדל, זה ירגיש לכן השיער הטבעי שלכן לכל דבר ועניין.

יתרונות בפאות טבעיות

כיום קיימים תכשירים שונים ומגוונים למניעת נשירת שיער או לעצירת תהליך ההתקרחות, כמו שמפו למניעת התקרחות, כדורים, אבקות למילוי שיער דליל, תרופות טבעיות לעצירת הנשירה ועוד.

אך חשוב להבין, כי לעיתים , הגורמים לנשירת שיער והתקרחות הם אינם רק גורמים חיצונים, אלא גם גורמים תורשתיים גנטיים, פנימיים כגון הורמון הDHT ההרסני. ובמצב זה אין אף תכשיר שיכול למנוע את נשירת השיער וההתקרחות לתקופת זמן ארוכה וקבועה. בסוף הגנטיקה, סביר להניח, מנצחת.

לכן, במקרים אלו, אם אינכם מעוניינים בקרחת מלאה, השימוש בפאות טבעיות יהיה פתרון אסתטי מעולה עבורכם שיעניק לכם מראה טבעי וקרוב ככל האפשר אל השיער הטבעי שלכם לפני שנשר.

כמו כן, בשונה מאותם תכשירים למניעת נשירת שיער, אשר בדרך כלל משך הטיפול באמצעותם יהיה ארוך מאוד, או השתלת שיער שכן מדובר בניתוח כירורגי לא נעים, את הפאה הטבעית ניתן להזמין ללא המתנה ממושכת וללא שום כאב. תוך ימים ספורים בלבד תוכלו להחזיר לראשכם את הרעמה שהייתה לכם.

דירוג המאמר

Back To Top