טופיק לשיער – טיפול בשיער דליל

4.3
(15)

טופיק לשיער (Toppik) הינו פתרון זול ומהיר לטיפול בשיער דליל ולשיפור המראה במקרה של נשירת שיער אצל גברים ובמקרה של נשירת שיער אצל נשים.

למעשה מדובר באבקה לשיער דליל המכילה סיבי שיער אורגניים שעשויים מקריטין ופרוטאין, כלומר מקבוצת חלבונים אשר מרכיבים את השיער והציפורניים. טופיק לשיער מגיע בצורת מלחייה בגדלים שונים ובתוכו אבקה לשיער דליל המתאימה למגוון סוגי וצבעי שיער שונים.

חשוב לציין שמדובר בפתרון זמני וקוסמטי בלבד וכי טופיק לשיער אינו פוגע כלל בבריאות ובחוזק השיער והוא גם ואינו מונע התקרחות או עוצר נשירת שיער. אך עדיין, מדובר בפתרון קוסמטי זול ומעולה לטיפול בשיער דליל אצל גברים ונשים במהירות ובמיידיות.

*בסרטון מוצג גבר אך המוצר מתאים לגברים ולנשים.

איך טופיק גורם למילוי שיער דליל?

כפי שראיתם בסרטון, טופיק לשיער מכיל בתוכו אבקה לשיער דליל אשר מורכבת מסיבי שיער אורגניים העשויים מקריטין ופרוטאין בצבע זהה לצבע השיער שלכם. כמו כן, סיבי השיער הנמצאים באבקה מגיבים לחשמל הסטטי שנמצא בשיערכם ובעקבות כך הם נתפסים בשיער, לכן חשוב מאוד לשים את האבקה על הראש כאשר השיער יבש בלבד.

אופן השימוש בטופיק לשיער

יש להחזיק את הבקבוק מעל לאיזורים הדלילים בראש ולדפוק קלות על תחתית הבקבוק (ממש כמו במלחייה) ולאחר שמילאתם את האיזורים הדלילים באבקה, יש לסרק את השיער יחד עם האבקה והופ – הקסם קורה.

כמו כן, האבקה עמידה בכל תנאי מזג האוויר ונשארת על הראש עד חפיפת השיער. כמו כן, האבקה אמנם נתפסת בשיער באמצעות חשמל סטטי, אך היא נמצאת על הקרקרפת ולא מורגשת בשיער ולכן השיער נשאר טבעי ונעים למגע ואף אחד אחר חוץ ממכם לא יכול לדעת שאתם משתמשים בתכשיר למילוי שיער דליל, התוצאות כלכך מושלמות שהכל נראה פשוט טבעי.

חשוב לציין שהשימוש בטופיק הינו בטוח לחלוטין והמוצר מאושר על ידי משרד הבריאות ומומלץ על ידי מומחים לרפואת עור ושיער בארץ ובעולם.

7 דברים שכדאי שתדעו על טופיק לשיער

  • טופיק מגיע ב-9 גדלים וגוונים שונים לבחירה בהתאם לסוג השיער שלכם.
  • ניתן להשתמש בטופיק גם על שיער צבוע‪.
  • האבקה של טופיק אינה מלכלכת וניתן לישון איתה ללא חשש‪.
  • אין לתכשיר תופעות לוואי.
  • טופיק לשיער מאושר על ידי משרד הבריאות ועל ידי רופא שיער ועור מומחים בארץ ובעולם.
  • טופיק לשיער הינו פתרון אסתטי בלבד למילוי שיער דליל אצל גברים ונשים ואינו מונע או עוצר התקרחות.
  • ניתן להשתמש בטופיק בכל רמה של התקרחות ונשירת שיער וגם לאחר השתלת שיער, אין הגבלות בשימוש המוצר.

טופיק – צבעים:

טופיק לשיער - אבקה לשיער דליל

לסיכום, טופיק נותן מענה מצויין לשיער דליל ולהתקרחות ונשירת שיער אצל גברים ונשים. טופיק מכיל אבקה המורכבת מסיבי שיער אורגניים המשתלבים בכל סוג וצבע שיער ועמידים בפני כל מזג האוויר. טופיק הינו פתרון אסתטי בלבד עבור שיער דליל ובעיית התקרחות ונשירת שיער אצל גברים ונשים ואינו עוצר או מונע נשירה והתקרחות.
השימוש בטופיק בטוח לחלוטין ומאושר על ידי משרד הבריאות ורופאים רבים בארץ ובעולם. טופיק הינו הפתרון הזול, האסתטי והאידיאלי ביותר עבורכם. התוצאות הינן מדויקות, מהירות, מידיות, אסתטיות ומתאימות בכל שלב של התקרחות או של שיער דליל.

דירוג המאמר

1 מחשבה על “טופיק לשיער – טיפול בשיער דליל”

  1. אלון ויינרמן

    מוצר מעולה למבוכה הנגרמת מתהליך ההתקרחות. אני אישית משתמש בו שנים. ניסתי את כל החברות כמעט וטופיק הכי איכותי אין מה להשוות , עמיד ברוח ויורד רק במקלחת. ממליץ בחום ! רק להזהר לא להשתעבד : )

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back To Top